Vēstniecība koordinē Latvijas pirmo tūrisma stendu izstādē Seulā un atbalsta Latvijas tējas pagatavošanas speciālistus

10.06.2016. 17:48

Latvijas vēstniecība Korejā no 9. līdz 12. jūnijam Seulā koordinē pirmo Latvijas tūrisma stendu lielākajā Korejas tūrisma izstādē Korea World travel Fair 2016, kas notiek izstāžu kompleksā COEX Seulā. Latvijas vēstnieks Korejā Pēteris Vaivars atklāja stendu ceturtdien 9.jūnijā, paužot gandarījumu, ka Latvija pirmo reizi piedalās kādā no Korejas tūrisma izstādēm. Pirmās dienas laikā stendu apmeklēja vairāki simti interesentu un tiek sagaidīts, ka turpmākajās dienās to varētu apmeklēt vairāki tūkstoši.

Korejieši ir aktīvi ceļotāji, kas meklē aizvien jaunus galamērķus. No 50 miljoniem iedzīvotāju katru gadu aptuveni 10 miljoni dodas ceļojumos ārpus valsts robežām. Korejas ceļotāji meklē jaunus galamērķus ne tikai tuvajā Āzijas reģionā, bet arī Eiropā. Šobrīd populārākie jaunie galamērķi ir Horvātija, Slovēnija, Slovākija, Čehija un Ungārija. Lai aicinātu potenciālos tūristus aktīvāk apmeklēt arī Latviju, aicinām Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus aktīvāk piedalīties izstādēs un semināros Korejā, kas, kā rāda iepriekš minēto valstu pieredze, ir devuši būtiskus rezultātus.  Latvijas vēstniecība Korejā ir gatava sniegt maksimālo atbalstu Latvijas tūrisma aktivitātēm Korejā.

Kopumā par Latviju ir liela interese kopš vēstniecības atklāšanas 2015. gada septembrī un Seulā rīkotiem diviem tūrisma semināriem nozares profesionāļiem pērn gada beigās un šogad pavasarī. Vairāki interesenti ir atzinuši, ka iepriekš nav zinājuši par interesantajām tūrisma iespējām Latvijā. Tāpat vēstniecība ir saņēmusi daudz pozitīvu atsauksmju no tiem ceļotājiem, kuri Latviju ir jau apmeklējuši iepriekš. Latvijas stends darbosies izstādē līdz 12. jūnijam un to ir aicināts apmeklēt ikviens interesents.

Tajā pašā laikā COEX izstāžu kompleksā Seulā notiek Pasaules tējas festivāls un izstāde. Festivālā piedalās komanda no Latvijas, kas starptautiskajā tējas pagatavošanas konkursā Tea Masters Cup International startē dažādās sacensību kategorijās un uzrāda labus rezultātus. Dalībniekus vērtē īpaša starptautiska žūrija. Vēstniecība aktīvi atbalsta Latvijas dalībniekus un novēl ieņemt augstas vietas kopvērtējumā.

Aicinām sekot jaunumiem arī vēstniecības Facebook (https://www.facebook.com/latviaEmbassyInKorea/)  un Twitter (https://twitter.com/lvinKorea) profilos.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Korejas Republikā
Adrese: 29, Hannam-daero 36-gil, Yongsan-gu, Seoul, 04417, Republic of Korea
Tālrunis:  +82 (0) 2-2022-3800
Fakss: +82 (0) 2-2022-3803
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: http://www.mfa.gov.lv/seoul

icon-facebook  twtr  icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā