Konsulārā informācija

19.05.2020. 14:17

Informējam, ka no 2020. gada 18. maija Latvijas vēstniecība Itālijā atsāk apmeklētāju pieņemšanu klātienē noteiktu konsulāro pakalpojumu saņemšanai. Pakalpojumi tiek sniegti TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta, ievērojot ieviestos drošības noteikumus.
❗️ Apmeklētājus stingri aicinām ievērot Itālijā noteiktos pārvietošanās nosacījumus un uz pakalpojumu saņemšanu ierasties ar individuālajiem aizsardzības līdzekļiem!
Pieteikt apmeklējumu var zvanot uz +39 06 88 412 37, rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai online.
Klātienē vēstniecība sniedz TIKAI tos konsulāros pakalpojumus, kurus NAV iespējams sniegt attālināti- personu apliecinošu dokumentu noformēšana, apliecinājumu, ka persona ir dzīva izsniegšana.
Attālināti vēstniecība turpina sniegt šādus konsulāro pakalpojumus: izziņu izsniegšana (nulla osta, izziņas no Iedzīvotāju reģistra, izziņas no Sodu reģistra, konsulārās izziņas, u.c.), bērnu reģistrācija pilsonībā, atkārtota civilstāvokļa reģistrācijas aktu izsniegšana, daudzvalodu veidlapu izsniegšana, ziņu aktualizēšana Iedzīvotāju reģistrā).

Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu sniegšanas ierobežojumi ārkārtējās situācijas apstākļos

Sākot ar 2020. gada 27. janvāri, piesakoties Latvijas Republikas vēstniecības Itālijā sniegtajiem pakalpojumiem, lūdzam izmantot elektroniskā pieraksta sistēmu.

 

Adrese (konsulārās nodaļas ieeja): Via Gaspare Spontini 28a, 00198 Roma, Italia (skatīt kartē)

Kā nokļūt uz vēstniecības konsulāro nodaļu?

Vēstniecība (Via G.B. Martini 13, Roma) un konsulārā nodaļa (Via Gaspare Spontini 28a, Roma) atrodas Parioli rajonā, pāris minūšu gājiena attālumā no Villa Borghese.

Ar sabiedrisko transportu:

No Metro B līnijas pieturas Policlinico – jākāpj 3. tramvajā (virziens: Piazza Thorvaldsen) vai 19. tramvajā (virziens: Piazza Rissorgimento) vai autobusā 223 ( virziens: STAZ.NE LA STORTA) un jābrauc 5 pieturas līdz pieturai Liegi/Bellini. Tālāk jānāk pa Via V.Bellini ielu līdz Piazza G.Verdi laukumam, jāšķērso tas, lai nonāktu no laukuma vidus izejošajā Via G.B. Martini ielā. Vēstniecība atrodas kvartāla galā uz stūra (krustojumā ar Via G. Spontini ielu). Konsulārā ieeja atrodas mājas otrā pusē no Via G. Spontini ielas.

No centrālās stacijas Termini ir jābrauc ar autobusu Nr. 223, 910 vai 288

Ar auto:

No Romas lielā transporta loka (G.R.A. – Grande Raccordo Anulare) jānogriežas uz pilsētas centru pa 8. nobrauktuvi – uz Via Salaria un jāturpina pa to braukt, līdz tā šķērso Viale Liegi. Tad jāpagriežas pa labi, un jāturpina braukt 3 kvartālus līdz Via D.Cimarosa ielai, uz kuras jānogriežas pa labi un jābrauc līdz Piazza G.Verdi laukumam, kur var novietot auto. Tālāk vēstniecības atrašanai sekot norādēm sabiedriskā transporta sadaļā no Piazza G.Verdi laukuma.

Tālrunis: +39 06 8841 237 (Konsulārā nodaļa)
Fakss: +39 06 8841 239
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Pieņemšanas laiks:

 

Konsulāro pakalpojumu apmaksa:

Konsulārie pakalpojumi tiek nodrošināti pēc iepriekšējā pieraksta,
piesakoties pa tālruni +39 06 8841 237
vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par konsulārajiem pakalpojumiem ir iespējams norēķināties ar maksājumu kartēm (VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, American Express) vai veicot pārskaitījumu uz norēķinu kontiem.

Vēstniecība ir slēgta Latvijas svētku dienās:

1. janvāris

Jaungada diena

*

Lielā Piektdiena, Pirmās Lieldienas un otrā Lieldienu diena

1. maijs

Darba svētki, Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas diena

4. maijs

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena

23. jūnijs

Līgo diena

24. jūnijs

Jāņu diena (vasaras saulgrieži)

18. novembris

Latvijas Republikas Proklamēšanas diena

24., 25. un 26. decembris

Ziemassvētki (ziemas saulgrieži)

31. decembris

Vecgada diena