Ar konsulāta dalību Pleskavā atzīmē Eiropas sadarbības dienu

24.09.2019. 10:55
Ar konsulāta dalību Pleskavā atzīmē Eiropas sadarbības dienu

7. septembrī Latvijas – Krievijas un Igaunijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros Pleskavā tika atzīmēta jau par tradīciju kļuvusī Eiropas sadarbības diena.

Svinību diena tika atklāta ar biznesa brokastīm, kurās piedalījās dažāda līmeņa eksperti, tai skaitā pārstāvji no Latvijas un Igaunijas konsulātiem, kā arī pierobežas jomas eksperti. Dalībnieki diskutēja par ieguvumiem un izaicinājumiem pierobežas programmas projektu ietvaros.

Svinību dienas ietvaros tika prezentētas Latvijas – Krievijas un Igaunijas – Krievijas  pārrobežu sadarbības programmas aktivitāšu teltis, kurās dalībniekiem tika dota iespēja radoši izpausties un pagatavot gardu maltīti.

Latvijas un Krievijas pārrobežu sadarbības programmas stratēģiskais mērķis ir atbalstīt vienotus centienu risināt pārrobežu attīstības izaicinājumus un veicināt Eiropas Savienības ārējās pierobežas teritorijas un to Krievijas reģionu, kas robežojas ar Eiropas Savienību, esošā potenciāla ilgtermiņa izmantojumu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas konsulāts Pleskavā
Adrese: Narodnaja iela 25, 180016, Pleskava, Krievija
Tālrunis: (7) 8112 72 53 90
Fakss: (7) 8112 72 53 91
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  twtr  icon flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā