Ar Latvijas mājražotāju dalību Pleskavā norisinās starptautiskais etnogastronomiskais forums ‘’Garša bez robežām’’

24.05.2019. 15:39

17.maijā Pleskavā, atpūtas kompleksā  Razdolije, norisinājās starptautiskais etnogastronomiskais forums ‘’Garša bez robežām’’. Latviju forumā pārstāvēja vairāki Latvijas mājražotāji no Tukuma, Limbažu, Kandavas, Salaspils, Mārupes, Olaines un Jaunpils novadiem., sniedzot apmeklētājiem iespēju nobaudīt tradicionālos Latvijas gardumus. Foruma organizēšanā pēc Pleskavas apgabala Administrācijas uzaicinājuma aktīvu dalību ņēma pārstāvji no Rīgas plānošanas reģiona Administrācijas.

Konsulāta vadītāja Evija Dumpe uzsvēra Latvijas un Krievijas ar tūrisma atbalstu saistītu organizāciju savstarpēju sadarbību, kur gastrotūrisms ir viens no pievilcīgākajiem formātiem. Savukārt Rīgas plānošanas reģiona Administrācijas vadītājs Edgars Rantiņš savā uzrunā atzīmēja, ka reģiona bagātība slēpjas tā daudzveidībā, ko lieliski parādīja delegācijā pārstāvētie mazie pārtikas ražotāji, piedāvājot interesantu un unikālu gastronomiskā tūrisma produktu.

Tāpat foruma ietvaros, viesu namā U Pokrovki, aicinātajiem viesiem  notika Latvijā ražotā siera produktu degustācija. Konsulāts Pleskavā aktīvi iesaistās šāda formāta pasākumos, tādejādi popularizējot Latvijas produktus un mazos mājražotājus, lai veicinātu tūristu interesi apmeklēt visus Latvijas reģionus.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas konsulāts Pleskavā
Adrese: Narodnaja iela 25, 180016, Pleskava, Krievija
Tālrunis: (7) 8112 72 53 90
Fakss: (7) 8112 72 53 91
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  twtr  icon flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā