Pleskavā notika ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Krievijā Māra Riekstiņa un Latvijas uzņēmēju vizīte Pleskavā

08.11.2018. 14:53
Pleskavā notika ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Krievijā Māra Riekstiņa un Latvijas uzņēmēju vizīte Pleskavā

No 24. līdz 26. oktobrim noritēja ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Krievijā Māra Riekstiņa un Latvijas uzņēmēju delegācijas vizīte Pleskavā. Reģionālajā vizītē no Latvijas piedalījās reģionālie pārstāvji, kā arī vairāku uzņēmumu un organizāciju pārstāvji.

Vizītes ietvaros vēstnieks M.Riekstiņš tikās ar Pleskavas apgabala gubernatoru M.Vederņikovu un pilsētas galvu I.Cecerski. Puses izteica gatavību veicināt un attīstīt ekonomisko sadarbību, izmantojot abu reģionu potenciālu un ģeogrāfiskās priekšrocības, kā arī vienojās par Pleskavas apgabala pārstāvju atbildes vizīti Latvijā. Tika pārrunāta Latvijas un Krievijas pierobežas sadarbības programma, kas nulle kā ratificēta līdz 2020. gadam. Minētās programmas ietvaros plānots realizēt vairākus nozīmīgus projektus. Tāpat vēstnieks tikās ar vietējās diasporas pārstāvjiem.

Vizītes ietvaros norisinājās 4. Starptautiskā zinātniski praktiskā konference ar diskusiju “START-UP EKOSISTĒMAS LOMA EKONOMIKAS IZAUGSMĒ”. Tāpat ar LIAA atbalstu norisinājās Krievijas – Latvijas apaļā galda ekonomiskā diskusija, kurā tika apspriestas esošās un potenciālās biznesa sadarbības iespējas, kā arī notika individuālas uzņēmēju tikšanās ar potenciālajiem partneriem. 

Latvijas delegācijai bija iespēja apmeklēt uzņēmumu „Зенча-Псков”, kā arī tikties ar Mogļinas Speciālās ekonomiskās zonas administrāciju.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas konsulāts Pleskavā
Adrese: Narodnaja iela 25, 180016, Pleskava, Krievija
Tālrunis: (7) 8112 72 53 90
Fakss: (7) 8112 72 53 91
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  twtr  icon flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā