Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Vita Anda Tērauda Prāgā ar Čehijas partneriem apspriež ES aktualitātes

31.05.2019. 14:56

2019. gada 27. - 28. maijā Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Vita Anda Tērauda darba vizītē apmeklēja Čehiju.

V. A. Tērauda piedalījās “Prāgas Eiropas samitā 2019”, uzstājoties diskusijā par ES nākotni. Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja uzsvēra, ka Latvija un Čehija ir vienotas savā redzējumā par ES nākotni un izaicinājumiem – daudzgadu budžetu, kohēzijas politiku, kā arī cīņu pret dezinformāciju.

Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja arī apmeklēja Čehijas parlamentu. Senāta V.A.Tērauda tikās ar Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāju Vaclavu Hamplu (Vaclav Hampl). Deputātu palātā komisijas priekšsēdētājai bija tikšanās ar Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāju Ondržeju Benešīku (Ondřej Benešík) un komisijas deputātiem. Sarunās ar čehu parlamentāriešiem dominēja jautājumi par aizvadītajām Eiropas parlamenta vēlēšanām, kā arī par ES aktuālo darba kārtību, tostarp Čehijas gatavošanos savai 2022. gada prezidentūrai ES Padomē.  

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Čehijā
Adrese: Hradešínská 3, 101 00 Prāga, Čehijas Republika
Tālrunis:  +420 255 700 881
Fakss: +420 255 700 880
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā