Latvijas vēstnieks Prāgā piedalās Latvijas-Čehijas ekonomiskiem sakariem veltītā seminārā

13.04.2017. 12:50

12.aprīlī Čehijas Starptautiskā tirdzniecības kamerā (ICC) tika rīkots teritoriāli tematisks seminārs par Čehijas-Latvijas biznesa un investīciju līdzšinējo attīstību un perspektīvām.

Latvijas tirdzniecības apgrozījumā pēc importa Čehija ir 16.vietā, kopējais apgrozījuma apjoms ir ap 400 milj eiro. Seminārā tika uzsvērts, ka nozīmīgu stimulu var sniegt sakaru aktivizēšana starp abu valstu Tirdzniecības un rūpniecības kamerām. Kā perspektīvs virziens ir sadarbības veicināšana zinātnes un pētniecības jomā un aktīvākā līdzdalība investīciju projektos.

Semināru atklāja ICC vadītājs Vladimīrs Dlouhijs (Vladimír Dlouhý), par Latvijas makroekonomisko situāciju, nodokļu sistēmu un citām ekonomiskām aktualitātēm runāja Latvijas vēstnieks Čehijā Alberts Sarkanis, Čehijas vēstnieks Latvijā Miroslavs Koseks (Miroslav Kosek), Čehijas Rūpniecības un tirdzniecības ministrijas Eiropas valstu departamenta direktors Martins Pospišīls (Martin Pospišíl).          

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Čehijā
Adrese: Hradešínská 3, 101 00 Prāga, Čehijas Republika
Tālrunis:  +420 255 700 881
Fakss: +420 255 700 880
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā