Varšavā iepazīstina ar tūrisma iespējām Latvijā

22.01.2020. 12:35

2020. gada 22. janvārī Varšavā norisinās tūrisma iespēju Latvijā popularizējošs pasākums, kurā notiek vairāku Latvijas uzņēmumu tikšanās ar lielākajiem Polijas tūrisma nozares aģentūru pārstāvjiem. 

Latviju kā tūrisma galamērķi popularizē nacionālā aviokompānija “airBaltic”, “Latvijas Kongresu Birojs”, Jūrmalas pilsēta, ceļojumu aģentūras “Baltic Travel Group”, “TAS Baltics”, “Con-ex” un “Nikos Travel”, kā arī Daugavpils viesnīca “Park Hotel Latgola”.

Pasākums tiek organizēts nolūkā iepazīstināt Polijas tūrisma kompānijas ar piedāvājumiem, orientējoties galvenokārt uz korporatīvo klientu vajadzībām un pieprasījumiem pēc augsti kvalitatīviem kompleksiem pakalpojumiem.

Papildus īpašs akcents pasākumā veltīts Latvijas novadu reklamēšanai un Polijas tūristu piesaistei Latvijas reģioniem. Polijas interesentus ar tūrisma iespējām iepazīstinās Vidzemes, Kurzemes un Latgales tūrisma asociācijas, tiks akcentētas vēsturiskā, sakrālā, dabas, kulinārā tūrisma iespējas.

Polijas tūristu skaitam Latvijā ir tendence pieaugt. Tā 2018. gadā, salīdzinot ar gadu iepriekš, poļu tūristu skaits Latvijā pieaudzis par 19 %. Latvijas viesnīcās un citās tūristu mītnēs ik gadu tiek apkalpoti aptuveni 60 tūkstoši tūristu, tomēr potenciāls ir daudzkārt lielāks.

Tikšanos organizēja airBaltic oficiālais pārstāvis Polijā uzņēmums “INTAIR” sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Polijā un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Polijā
Adrese: 19 Królowej Aldony Str. 03-928 Varšava, Polija
Tālrunis: +48 22 617 11 05
Fakss: +48 22 617 11 06
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 twtr   icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā