Vēstniecības dalība airBaltic organizētā tūrisma seminārā Gdaņskā

07.03.2018. 18:57

2018. gada 6. martā Polijas jūras kūrortpilsētā Gdaņskā notika tūrisma seminārs, kas tika veltīts 27. martā plānotajai jaunā AirBaltic tiešā reisa atklāšanai, kas savienos Rīgu un Gdaņsku. Uz semināru ieradās tūrisma nozares pārstāvji no vairākām Polijas pilsētām, ar prezentāciju uzstājās AirBaltic un Baltic Travel Group pārstāvji. Semināru atklāja Latvijas vēstniecības Polijā pirmais sekretārs Andrejs Grinaško.

Gdaņskas pilsētas un tuvāko reģionu tūrisma industrijas pārstāvji ar interesi noklausījās prezentācijas par tūrisma iespējām Baltijas valstīs. kā par AirBaltic darbību un tās perspektīvām. Seminārā tika prezentēta Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tūrisma galamērķu īpašās iezīmes un to pievilcība, kā arī izdalītas brošūras par Latviju poļu valodā. Semināra noslēgumā tūrisma nozares pārstāvji ieguva jaunus kontaktus un idejas tūrismam uz Baltijas valstīm.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Polijā
Adrese: 19 Królowej Aldony Str. 03-928 Varšava, Polija
Tālrunis: +48 22 617 11 05
Fakss: +48 22 617 11 06
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 twtr   icon-facebook     icon-flickr

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā