Latvieši ieskandina ziemassvētkus Varšavā

19.12.2017. 13:15

16.decembrī Latvijas vēstniecība Polijā savās telpās pulcināja tautiešus, lai ar dziesmām un laba vēlējumiem ieskandinātu Ziemassvētkus. Uz vēstniecības svētku pasākumu atnāca daži desmiti Varšavā un tās tuvumā dzīvojošie latvieši un viņu ģimenes locekļi. Kopā sanākšanu kuplināja ziemassvētku dziesmu dziedāšana Latvijas dziedātājas un Polijas TV konkursa “Voice of Poland” dalībnieces Jeļenas Matules vadībā, kā arī cienasti no līdzpaņemtajiem groziņiem.  

Svētku ieskandināšanas dalībnieki novēlēja viens otram gaišus Ziemassvētkus un priecīgu Jauno Gadu, ierakstot savus vēlējumus tautiešiem Polijā speciāli izveidotajā vēlējumu grāmatā. Grāmatas kopija tika pasniegta konkursa par labāko “groziņu” uzvarētājam.

Pasākuma laikā tika pārrunātas arī turpmākās diasporas saietu iespējas un tematika, kā arī Latvijas 100. dzimšanas dienas svinību pasākumi nākamajā gadā.

Preses kontaktiem:
Latvijas vēstniecība Polijā
Adrese: 19 Królowej Aldony Str. 03-928 Varšava, Polija
Tālrunis: +48 22 617 11 05
Fakss: +48 22 617 11 06
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 twtr   icon-facebook     icon-flickr

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā