Diasporas atbalsta projektu iesniegšanas kārtība

05.09.2018. 19:02

Diasporas atbalsta projektu iesniegšanas kārtība

Ņemot vērā lielo emigrācijas plūsmu pēdējo 20 gadu laikā, sadarbība ar Latvijas diasporu ir kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem Ārlietu ministrijas rīcības virzieniem: veicināt diasporas politisko un pilsonisko līdzdalību, saglabāt tās saikni ar Latviju un latvisko identitāti, stiprināt sadarbību ar tautiešiem ārzemēs.

Ārlietu ministrijā ir pieejams finansiālais atbalsts projektiem, kuru mērķis ir sadarbības ar diasporu stiprināšana un diasporas ieguldījuma Latvijas attīstībā veicināšana, līdzfinansējot aktivitātes kultūras, izglītības, zinātnes, ekonomikas, sporta un citās jomās, komunikācijas veicināšanas pasākumus, kā arī citas aktivitātes.

Pieteikties diasporas projektu atbalsta finansējumam var jebkura juridiska persona, kura veic ar diasporu saistītas aktivitātes, ja projektu īsteno bez nolūka gūt peļņu.

Informācija par kārtību, kāda veidā ir iesniedzami diasporas atbalsta projekti atrodami šeit: http://www.mfa.gov.lv/tautiesiem-arzemes/diasporas-atbalsta-projekti

Kontaktpersonas par diasporas atbalsta projektiem Latvijas vēstniecībā Francijā:

Laura Štokmane-Guillopē, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ilze Spiridonova, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.