Latvijas vēstniecība Francijā aicina diasporas organizācijas pieteikties diasporas atbalsta finansējumam projektiem laika posmā no 2020. gada 1. septembra līdz 31. decembrim

20.05.2020. 17:36

Latviešu diasporas organizācijām ir iespēja līdz 2020. gada 1. jūlijam pieteikties Ārlietu ministrijas diasporas atbalsta finansējumam pasākumiem un iniciatīvām, kuru realizācija paredzēta laika posmā no 2020. gada 1. septembra līdz 31. decembrim.

Ārlietu ministrijas Diasporas atbalsta projektu izvērtēšanas komisija par 2020. gada prioritātēm noteikusi projektus, kuri veicina:

  • diasporas pilsoniskās un politiskās iesaistes veicināšana;
  • diasporas pašorganizēšanās veicināšanas pasākumi, ar mērķi stiprināt nacionālo identitāti un piederības sajūtu Latvijai;
  • pasākumi bērnu un jauniešu latviskās identitātes saglabāšanai;
  • pasākumi diasporas iesaistei Latvijas tautsaimniecības, valsts pārvaldes un zinātnes attīstīšanā.

Ņemot vērā vēstniecības lomu pieteikumu izskatīšanā, aicinām iesūtīt aizpildītu projekta pieteikuma anketu ar precīzu projekta aprakstu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2020. gada 15. jūnijam.

Projektu pieteikumu anketa un atskaišu veidlapas, ka arī informācija par projektu iesniegšanas kārtību un kritērijiem pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā