Latvijas vēstniecībā Parīzē pārrunā Rundāles pils sadarbības plānus ar Franciju

21.02.2020. 18:34

2020.gada 20.februārī Latvijas vēstnieks Francijā Imants Lieģis tikās ar Rundāles pils delegāciju un Francijas iesaistītajiem partneriem, lai pārrunātu savstarpējās sadarbības plānus.

Rundāles pils direktore Laura Lūse plāno attīstīt sadarbību ar Franciju un savas vizītes ietvaros tikās ar Valansē (Valençay) pils vadību, lai nākotnē plānotu kopīgu izpētes darbu un izstādi par Francijas diplomātu Taleirānu (Talleyrand), sniedzot ieskatu par Kurzemes hercogieni Annu Doroteju, kas ir cieši saistīta ar Taleirāna dzīves gājumu.

Franču izdevējs Fougerolle livres plāno šī gada laikā izdot franciski Imanta Lancmaņa Annai Dorotejai veltītu grāmatu “Dievinātā Doroteja”, kuras prezentācija Parīzē un Valansē pilī plānota kā sadarbības partneru pirmais konkrētais pasākums.

Visbeidzot, šogad apritēs 200 gadi kopš Kurzemes hercogiene Anna Doroteja uzdāvināja Parīzes luterāņu baznīcai (Eglise des Billettes) zvanu. Vēstnieks sarunā ar baznīcas mācītāju pārrunāja arī šī notikuma atzīmēšanu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā