Latvijas vēstniecībā Francijā svin Adventes laika sākumu

03.12.2019. 17:16

2019. gada 1. decembrī Latvijas vēstniecība Francijā, sadarbībā ar latviešu bērnu skolas Parīzē “Garā pupa” skolotāju un Latvijas nacionālo kino centru, rīkoja kino seansu Ziemassvētku noskaņās latviešu bērniem un viņu ģimenēm, lai ieskandinātu svētku gaidīšanas laiku.

Bērni skatījās Edmunda Jansona animācijas filmu “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”, kas veidota pēc Luīzes Pastores grāmatas “Maskačkas stāsts” motīviem. Noskatījušies filmu, visi kopā baudīja svētku launagu. Bērniem bija iespēja izkrāsot filmas attēlus, kā arī pušķot kuplo vēstniecības eglīti, un iet rotaļās.

Svētku sveicienā no Latvijas bērni saņēma gan šokolādes konfektes, gan piparkūkas, kā arī kalendāru “Koko un Riko. Pēti. Darbojies. Risini” 2020. gadam, ar kuru varēs darboties visu gadu, izpildot dažādus uzdevumus un spēlējot spēles.

Uz Ziemassvētku kino seansu bija sapulcējušies 40 bērni ar savām ģimenēm, un šis pasākums notika ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu diasporas projektiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā