Parīzē svin Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienu

15.11.2019. 17:16

2019. gada 15. novembrī Latvijas vēstniecība Francijā kopā ar Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūras pārstāvniecību Parīzē rīkoja Valsts svētku diplomātisko pieņemšanu. Tika aicinātas Francijas valdības amatpersonas, parlamenta, pašvaldību un citu institūciju pārstāvji, ekonomiskie sadarbības partneri, kā arī Parīzē akreditētais ārvalstu diplomātiskais korpuss. Pieņemšanu apmeklēja arī kultūras asociāciju un sadraudzības pilsētu, kā arī Latviešu diasporas asociāciju pārstāvji un Parīzē dzīvojošie latviešu mākslinieki.

Latvijas vēstnieks Francijā Imants Lieģis, uzrunājot viesus, pauda prieku par lieliskajām Latvijas un Francijas savstarpējām attiecībām, kā arī uzsvēra Latvijas un visas Eiropas drošības nozīmību, saliedētību starptautisko organizāciju kontekstā, kā arī Eiropas Savienības un NATO valstu vienotību.

Vēstniecība viesiem piedāvāja Latvijas šefpavāra Renāra Purmaļa gatavotas latviskas uzkodas, kuras viesi patiesi novērtēja, un vēstniecība ir gandarīta iepazīstināt Francijas publiku ar Latvijas gastronomiju.

2019.gada 17.novembrī Latvijas vēstnieks Francijā Imants Lieģis un vēstniecības darbinieki kā ik gadu piedalīsies Latviešu apvienības Francijā organizētajās valsts svētku svinībās, kurās paredzēta gan oficiālā daļa ar vēstnieka uzrunu, gan saviesīgs vakars ar mūziku un dejām.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā