Latviešu valodas stunda Latvijas vēstniecībā Parīzē

12.09.2019. 11:31

2019. gada 11. septembrī Latvijas vēstniecība Francijā, sadarbībā ar Nacionālo Austrumu civilizāciju un valodu institūta (INALCO, Institut national des langues et des civilisations orientales) latviešu valodas nodaļu, rīkoja latviešu valodas stundu visiem, kam ir interese par latviešu valodu un kultūru.

Ievadstundu vadīja latviešu valodas nodaļas vadītājs Eriks Leburī (Eric Le Bourhis) kopā ar pasniedzēju Baibu Troščenko. Šādu stundu vēstniecībā organizē jau otro reizi, lai iepazīstinātu ar iespēju studēt latviešu valodu INALCO institūtā un aicinātu jaunos studentus pierakstīties uz jauno mācību gadu.

Nacionālais Austrumu civilizāciju un valodu institūts ir vienīgā mācību iestāde Francijā, kur var apgūt latviešu valodu. Mācību programma paredzēta četriem gadiem, kuru laikā var apgūt rakstu un mutvārdu valodu, tulkošanu, lekcijas par Latvijas vēsturi, kultūru, sabiedrību, literatūru, kā arī par Baltijas jūras reģionu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā