Parīzes latviešu koris LATVE koncertē Nantes pilsētā Francijā

18.06.2019. 15:21

2019. gada 15. jūnijā Nantes pilsētā Francijā notika Parīzes latviešu kora LATVE koncerts kordiriģentes Ināras Bražes vadībā kopā ar pianistu Kristoferu Beketu (Christopher Betckett). Koncerts notika Sv. Staņislava (St Stanislas) liceja kapelā.

Koncerta programmā koris dziedāja Dziesmu svētku repertuāra dziesmas, kā arī skaistākās latviešu tautas dziesmas un komponistu aranžējumus a capella. Pianists Kristofers Bekets atskaņoja vairākus latviešu komponistu skaņdarbus, kā piemēram, E.Dārziņa “Melanholisko valsi”, J.Mediņa “Dainas” un P.Vaska “Vasaras vakara mūziku”. Publika, kas bija sanākusi kuplā skaitā, piepildīja baznīcu ar atzinīgiem un priecīgiem aplausiem.

Koncertu organizēja un kora dalību atbalstīja Latvijas goda konsuls Nantē Mišels-Anrī Vandesmets (Michel-Henry Vandesmet), kurš darbojas kā goda konsuls jau kopš 2006. gada. Arī Latvijas vēstniecības Francijā darbinieki dzied korī LATVE un vēstniecība atbalsta kora darbību, nodrošinot telpas iknedēļas mēģinājumiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā