Latviešu valodas stunda Latvijas vēstniecībā Parīzē

13.06.2019. 13:25

2019. gada 12. jūnijā Latvijas vēstniecība Francijā, sadarbībā ar Nacionālo Austrumu civilizāciju un valodu institūta (INALCO, Institut national des langues et des civilisations orientales) latviešu valodas nodaļu, rīkoja latviešu valodas stundu visiem, kam ir interese par latviešu valodu.

Ievadstundu vadīja latviešu valodas nodaļas vadītājs Eric Le Bourhis kopā ar pasniedzēju Baibu Troščenko. Kuplā skaitā sanākusī publika izrādīja neviltotu interesi par šo stundu, un daļa klātesošo izteica vēlmi pierakstīties uz jauno mācību gadu INALCO institūtā. Ņemot vērā interesi, iespējams, šāda stunda tiks organizēta vēlreiz īsi pirms jaunā mācību gada sākuma.

Nacionālais Austrumu civilizāciju un valodu institūts ir vienīgā mācību iestāde Francijā, kur var apgūt latviešu valodu. Mācību programma paredzēta četriem kursiem, kuru laikā var apgūt rakstu un mutvārdu valodu, tulkošanu, lekcijas par Latvijas vēsturi, kultūru, sabiedrību, literatūru, kā arī par Baltijas jūras reģionu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā