Parīzē atklāta Intas Rukas personālizstāde

18.01.2019. 18:31

2019. gada 17. janvārī Latvijas vēstnieks Francijā Imants Lieģis apmeklēja tikko kā atklāto Intas Rukas personālizstādi “People I know” VOZ’GALERIE telpās Parīzē (Boulogne-Billancourt), kā arī tikās ar fotogrāfi, kura bija ieradusies no Rīgas uz atklāšanu.   

VOZ’GALERIE ir mākslas galerija, kas specializējas foto mākslā. Tās direktore Ivane Thieullent pirmo reizi ieraudzīja Intas Rukas darbus pērnā gada vasarā, kad fotogrāfe piedalījās Francijas pilsētā Vendome fotofestivālā “Promenades photographiques de Vendome” un tie viņu ļoti uzrunājuši un pat iespaidojuši.

Vēstniecība ir gandarīta, ka izcilā Latvijas fotogrāfe Inta Ruka kļūst pazīstama arī Francijas mākslas telpā, tādējādi iepazīstinot franču publikas foto mākslas cienītājus, gan ar savu darbu, gan ar Latviju. Kā zināms, I.Rukas darbi runā par Latvijas cilvēkiem, tāpēc katram attēlam apakšā ir savs unikāls stāsts, kas veidojas gadu garumā, jo fotogrāfe atgriežas pie saviem modeļiem, un viņai ir unikāla prasme stāstīt par viņas cilvēkiem.

Intas Rukas izstāde būs apskatāma līdz 20. martam galerijā VOZ’GALERIE (41 rue de l’Est, Boulogne-Billancourt).

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā