Parīzē atklāta laikmetīgās mākslas izstāde “Barbars Parīzē”

13.11.2018. 12:20
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

2018. gada 12. novembrī Latvijas vēstnieks Francijā Imants Lieģis piedalījās izstādes “Barbars Parīzē” atklāšanā, Fondation d'Entreprise Ricard telpās Parīzē, kura bija ļoti plaši apmeklēta.

Šī ir apjomīga laikmetīgās mākslas izstāde, kas ir veltīta latviešu izcelsmes mākslas teorētiķim Andrejam Kurcijam. Viņa 1923. gadā sarakstītais darbs "Aktīvā māksla" kalpo par pamatu izstādei, kas pulcē gan Eiropā atzītus latviešu, gan ārzemju māksliniekus.

Izstāde ir viena no Latvijas Republikas Kultūras ministrijas Latvija100 iniciatīvām, kas veidota sadarbojoties Kim? Laikmetīgās mākslas centram, Ricard fondam un izdevniecībai Paraguay Press. Izstādi iespējams apskatīt līdz 22. decembrim.

Izstādes kuratori: Joahims Hamu (Joachim Hamou), Maija Rudovska un Barbara Sirjeksa (Barbara Sirieix)

Mākslinieki: Tatjana Daneberga (Tatjana Danneberg), Viržils Fress (Virgile Fraisse), Signe Frederiksena (Signe Frederiksen), Gijoms Maro (Guillaume Maraud), Anna-Stīna Treumunda (Anna-Stina Treumund), Viktors Timofejevs, Evita Vasiļjeva.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā