Latvijas vēstniecībā Parīzē Francijas uzņēmējiem tiek prezentētas sadarbības iespējas enerģētikas, drošības un aizsardzības, kā arī IKT sektoros

31.05.2018. 13:16

2018. gada 30. maijā Ministru prezidenta Māra Kučinska vizītes ietvaros Latvijas vēstniecība Francijā sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) organizēja pasākumu, kurā pārrunātas ekonomiskās sadarbības iespējas starp Latviju un Franciju enerģētikas, drošības un aizsardzības, kā arī Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) sektoros.

Uz tikšanos Latvijas vēstniecībā Parīzē bija ieradušies vairāk nekā 30 Francijas uzņēmumu pārstāvji, kuri interesējas par sadarbības iespējam ar Latviju minētajos sektoros. Tikšanās laikā vēstniecībā ar prezentācijām par Latvijas enerģētikas, drošības un aizsardzības, kā arī IKT sektoriem attiecīgi uzstājās Tālis Juhna, RTU zinātņu prorektors, Elīna Egle-Ločmele, Latvijas drošības un aizsardzības industriju federācijas valdes priekšsēdētāja un Jānis Bokta, VAS “Latvijas radio un televīzijas centrs” valdes priekšsēdētājs. Pasākumā ar uzrunām piedalījās Latvijas vēstnieks Francijā Imants Lieģis un LIAA direktors Andris Ozols. 

Tikšanās vēstniecībā bija turpinājums Ministru prezidenta Māra Kučinska darba brokastīm ar Francijas Lielo uzņēmumu asociācijas (MEDEF) pārstāvjiem. Abu tikšanos ietvaros no Francijas puse bija pārstāvēti tādi savu nozaru vadošie uzņēmumi Francijā un pasaulē kā Airbus, Thales Group, VINCI, Idemia, Schneider Electric u.c.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā