Francijā atklāj Tukuma laukumu un Parīzes latviešu koris LATVE ieskandina Dziesmu svētku repertuāru

19.03.2018. 13:02

2018. gada 17. martā par godu viena gada jubilejai kopš tika noslēgs sadraudzības līgums ar Tukuma pilsētu Parīzes piepilsētā Šenevjērā-pie-Marnas (Chennevières-sur-Marne) notika Tukuma laukuma atklāšana, kurā piedalījās Latvijas vēstnieks Francijā Imants Lieģis, Tukuma pilsētas mērs Ēriks Lukmans un citi pārstāvji no Tukuma pilsētas domes. Sadarbība starp abām pilsētām jau aktīvi notiek vairāk nekā 10 gadus, tāpēc līguma noslēgšana pirms gada bija loģisks sadraudzības turpinājums.

Šīs sadraudzības ietvaros Šenevjēras pilsētas mērija 18. martā rīkoja Parīzes latviešu kora LATVE koncertu pilsētas teātrī Roger Lafaille. Koris LATVE priecēja skatītājus ar Dziesmu svētku repertuāru un uzstājās tautas tērpos, ko franču publika īpaši novērtēja.

Parīzes kori LATVE no 2016. gada septembra vada Ināra Braže un tā sastāvā šobrīd ir 37 latviešu un franču izcelsmes dziedātāji. Koris sniedz koncertus ne tikai Francijā, bet arī sadarbojas ar citiem diasporas koriem. 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā