Latvijas vēstniecība Francijā tiekas ar Nacionālās Asamblejas Francijas-Latvijas draudzības grupas deputātiem

11.12.2017. 16:57

2017. gada 6. decembrī Latvijas vēstnieks Francijā Imants Lieģis rīkoja pieņemšanu par godu Francijas Nacionālās Asamblejas Francijas-Latvijas draudzības grupas sanākšanai jaunajā sastāvā. Tikšanās laikā vēstnieks sniedza īsu prezentāciju par Latvijas – Francijas sadarbības prioritātēm, īpaši akcentējot Francijas ieguldījumu mūsu reģiona drošībā, Latvijas atbalstu Eiropas reformu procesam, un iepazīstināja ar Latvijas prioritātēm ES reformu kontekstā. Tāpat vēstnieks iepazīstināja klātesošos ar gaidāmajiem pasākumiem Francijā Latvijas Simtgades kontekstā un meklēja atbalstu Latvijas mākslinieka Kurta Fridrihsona izstādes organizēšanai Parīzē.

Nacionālās Asamblejas deputāti pauda interesi par sadarbību ar Latviju, īpaši Simtgades kontekstā. Nākamajā gadā plānota Francijas – Latvijas draudzības grupas vizīte Latvijā. Tāpat nākamā gada sākumā plānota vēstnieka tikšanās ar  Francijas-Latvijas draudzības grupas pārstāvjiem Nacionālajā asamblejā, lai turpinātu pārrunāt sadarbības iespējas.

Latvijas vēstniecību apmeklēja astoņi Nacionālās Asamblejas deputāti, t.sk. grupas prezidents Filips Šasengs (Philippe Chassaing), kā arī četri deputātu palīgi.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā