Vakance vēstniecībā Francijā

14.06.2017. 15:42

Latvijas vēstniecība Francijā aicina pieteikties kandidātus administratīvā darbinieka / asistenta / vēstnieka sekretāra amata vietai (vietējais līgumdarbinieks, līgums pēc Francijas likumdošanas).

Pretendentiem jābūt Latvijas Republikas pilsoņiem, nepieciešamas latviešu, franču un angļu valodas zināšanas (mutiski un rakstiski), augsta atbildības sajūta, teicamas darba organizācijas prasmes un precizitāte, iemaņas darbā ar datoru, biroja tehnikas pārzināšana, labas saskarsmes prasmes, spēja strādāt komandā un augstas intensitātes apstākļos. Iepriekšēja pieredze administratīvā vai lietvedības darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pieteikumu lūdzam iesniegt līdz 28. jūnijam nosūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai uz vēstniecības pasta adresi (Ambassade de Lettonie, 6 Villa Saïd, 75116 Paris) ar norādi „konkurss”.  Lūdzam pievienot motivācijas vēstuli un dzīves gājuma aprakstu (CV).

Sīkāka informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā