Latvijas pirmā vēstniece Francijā Aina Nagobads-Ābola kopā ar Parīzes latviešiem stāda ceriņus Latvijas vēstniecības dārzā

02.05.2017. 16:04
Latvijas pirmā vēstniece Francijā Aina Nagobads-Ābola kopā ar Parīzes latviešiem stāda ceriņus Latvijas vēstniecības dārzā

2017. gada 1. maijā Latvijas vēstniecība Francijā sadarbībā ar Latviešu Apvienību Francijā (LAF) rīkoja Lielo Talku “Stādīsim ceriņu”. Parīzes latvieši tika aicināti iesaistīties talkā, atsaucoties Eiropas Latviešu apvienības aicinājumam latviešiem visā Eiropā palīdzēt Latvijas “zaļajam vēstījumam” izskanēt tālu aiz tās robežām un atbalsoties katra ārpus Latvijas mītoša latvieša domās un darbos. Eiropas latviešu talkas ietvaros tika plānots aprūpēt Latvijai un latviešiem svarīgas vietas visā Eiropā un tika aicināti arī citi mītnes zemju iedzīvotāji līdz ar latviešiem ķerties pie grābekļiem, lai visi kopīgi veidotu tādu Eiropu, kuras saimē Latvija var lepni iesoļot savā otrajā simtgadē.  

Parīzes Lielajā Talkā vēstniecības pagalmā kuplā skaitā sanāca Parīzes latviešu ģimenes, LAF biedri, kā arī vēstniecības darbinieki, lai stādītu no Latvijas atvestu ceriņu, kā arī citus krūmus. Arī Latvijas pirmā vēstniece Francijā Aina Nagobads-Ābolas kundze atveda un iestādīja vienu no ceriņiem vēstniecības dārzā. Dārza uzkopšanas darbos cītīgi palīdzēja mazie talcinieki – latviešu skoliņas bērni.

Latvijas vēstniecība Francijā sirsnīgi pateicas visiem talciniekiem par entuziasmu, atbalstu un skaisti padarīto darbu!

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā