Latvijas vēstnieks Francijā piedalās sadarbības līguma parakstīšanā starp Šenevjēras un Tukuma pilsētām

03.04.2017. 12:13

Š.g. 31. martā Šenevjēras (Chennevières-sur-Marne) pilsētas mērijā tika parakstīts Sadarbības līgums starp Tukuma novada pašvaldību un Šenevjēras pilsētu Latvijas vēstnieka Francijā Imanta Lieģa klātbūtnē. Pilsētas apliecināja savu vēlmi stiprināt sadarbību un sadraudzību, atbalstīt un attīstīt kontaktus kultūras, sporta, sociālajā un ekonomiskajā jomā, veicināt skolu sadraudzību, iesaistīt abu pilsētu iedzīvotājus dažādos sadarbības projektos.

Jau vairāk nekā 10 gadus Šenevjēras asociācija “Les tons de Chennevières”, kuras nosaukumā izmantotā vārdu spēle nozīmē “Šenevjēras latvieši”, aktīvi sadarbojas ar Tukuma novada pašvaldību. Līdz šim sadarbība notikusi kultūras, tūrisma, apmaiņas braucienu jomā. Tukuma pašvaldības priekšsēdētājs Ēriks Lukmans kopā ar delegāciju, kuras sastāvā bija arī uzņēmēji, viesojās Šenevjērā. Viesošanās laikā notika vairākas uzņēmēju tikšanās ar vietējiem uzņēmējiem, ar mērķi veicināt ekonomisko sadarbību. Tukuma delegācijā bija arī 3 mākslinieces, kuras uzstājās gan pēc oficiālās parakstīšanas ceremonijas, gan 1. aprīlī, Šenevjēras teātrī kopā ar franču māksliniekiem, kurā notika Latvijai veltīts koncerts plašai publikai.

Paralēli šiem notikumiem pilsētas bibliotēkā līdz 9. aprīlim ir apskatāma fotoizstāde par Latviju “Latvijas daba un arhitektūra”, kas notiek ar Latvijas vēstniecības Francijā atbalstu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā