Latvijas vēstniecība Francijā meklē darbinieku

30.06.2015. 09:39

Latvijas vēstniecība Francijā, saistībā ar Latvijas pārstāvniecības OECD atvēršanu 2016. gadā,  aicina pieteikties kandidātus jaunveidojamai administratīvā darbinieka amata vietai no 2016. gada 1. janvāra (vietējais līgumdarbinieks, t.i. līgums tiks slēgts pēc Francijas likumdošanas).

Amata pienākumi – sekretariāts, lietvedība, administratīvie jautājumi.

Pretendentiem jābūt Latvijas Republikas pilsoņiem, nepieciešamas latviešu, angļu un franču valodas zināšanas (mutiski un rakstiski), teicama darba organizācija un precizitāte, labas saskarsmes prasmes, spēja strādāt komandā un augstas intensitātes apstākļos. Iepriekšēja pieredze administratīvā vai lietvedības darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš 18. septembris pa epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai uz vēstniecības pasta adresi (Ambassade de Lettonie, 6 Villa Saïd, 75116 Paris) ar norādi „konkurss”.  Lūdzam pievienot motivācijas vēstuli un dzīves gājuma aprakstu.

Sīkāka informācija pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā