Latvija piedalās Nantes pilsētas festivālā „Izzināt Baltijas jūru”

28.04.2015. 17:47

No 22. aprīļa līdz 3. maijam Francijas pilsētā Nantē notiek Baltijas jūras valstu festivāls „Izzināt Baltijas jūru” (La Baltique, une mer à creuser), kurā Latvija šogad ir plaši pārstāvēta.

Festivāla sākumā tika atklātas vairākas izstādes, tostarp divas izstādes par Latviju - Jura Kalniņa un Indriķa Stūrmaņa fotoizstāde „Latvijas mirkļi. Daba un arhitektūra” (Clin d’œil de Lettonie. Nature et Architecture) un Terēzes Tamovicas izstāde „Jūgendstila arhitektūras dārgumi.”

Fotoizstāde „Latvijas mirkļi. Daba un arhitektūra” tapusi ar Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta atbalstu, un ar Latvijas vēstniecības Francijā gādību tā šogad ceļo pa Francijas pilsētām, iepazīstinot ar Latvijas ainavām, to bagātību – dabas un pilsētu ainavu harmonisko līdzsvaru.

Programmā paredzētas vairākas konferences par vēsturi, mitoloģiju, ģeogrāfiju, arī literārās un valodu tikšanās, iepazīstinot apmeklētājus ar mūsu valodas bagātībām, dzeju, literatūru. Nantes iedzīvotāji varēs viesoties Baltijas jūras pop-up kafejnīcā un baudīt arī gardumus no Latvijas.

Atklāšanā Latviju pārstāvēja vēstniecības otrā sekretāre Laura Štokmane-Guillopē, kura sniedza interviju Nantes radio „Euradionantes,” un Latvijas goda konsuls Nantē Mišels-Anrī Vandesmets (Michel-Henry Vandesmet).

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā