Latvijas vēstniece Francijā piedalās seminārā par Eiropas Savienības nākotni

10.04.2015. 17:42

10. aprīlī Latvijas vēstniece Francijā Sanita Pavļuta-Deslandes piedalījās Francijas vadošās domnīcas - Francijas Starptautisko attiecību institūta (Institut français des relations internationales, IFRI) rīkotajā seminārā par Eiropas Savienības (ES) nākotni un nepieciešamajām reformām. Uz viedokļu apmaiņu seminārā bija uzaicināti arī Eiropas Komisijas (EK) konkurētspējas un izaugsmes direktors Didjē Erbērs (Didier Herbert), Zviedrijas vēstniecības Parīzē pārstāvis Martins Rahms (Martin Rahm) un IFRI Briseles biroja vadītājs Vivjens Pertuso (Vivien Pertusot).

Seminārā tika pārrunāti ES reformas aspekti, tostarp iespējamie ES nākotnes attīstības virzieni un nepieciešamās reformas, Latvijas prezidentūras laikā notiekošā attīstība saistībā ar Enerģētikas savienības un vienotā digitālā tirgus izveidi, EK iniciatīva par labāku regulējumu.

Dalībvalstu pārstāvji dalījās pārdomās par to, kā to iedzīvotāji uztver ES un ko dažādu ES dalībvalstu iedzīvotāji sagaida no Eiropas Savienības.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā