Latvijas vēstniece Francijā reģionālajā vizītē Lillē

27.03.2015. 18:05

26. martā  Latvijas vēstniece Francijā Sanita Pavļuta-Deslandes pēc Ziemeļfrancijas Eiropas kustības un Lilles Universitātes ielūguma devās reģionālajā vizītē, lai Lillē prezentētu Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē prioritātes un prezidentūras laikā organizētajiem nozīmīgākajiem pasākumiem. Šī ir viena no daudzajām lekcijām, kurā vēstniece uzstājas par Latvijas prezidentūru un tās prioritātēm.

Vēstniece tikās ar Ziemeļfrancijas Eiropas kustības pārstāvjiem, Universitātes dekānu Bernāru Bossu (Bernard Bossu), pasniedzējiem, ar kuriem tika apspriesti gan Latvijas prezidentūras jautājumi, gan starptautiskā situācija pasaulē un Latvijas redzējums par Eiropas politikas aktualitātēm. 

Vizītes laikā vēstniece uzstājās konferencē Lilles Universitātē par Latvijas prezidentūru esošajā ģeopolitiskajā kontekstā, tās mērķiem un plāniem. Konferencē piedalījās studenti, Eiropas mājas biedri, asociāciju vadītāji, žurnālisti un citi interesenti par Eiropas jautājumiem. 

Vēstnieci vizītes laikā pavadīja Latvijas goda konsuls Kalē (Calais) Alens Menils (Alain Mesnil).

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā