Francijas Senātā diskutē par Latvijas prezidentūras prioritātēm

29.01.2015. 12:22

28. janvārī Latvijas vēstniece Francijā Sanita Pavļuta-Deslandes bija uzaicināta uz Francijas Senāta Eiropas lietu komisijas sēdi, lai informētu par Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē prioritātēm. Vēstniece detalizēti iepazīstināja Senāta pārstāvjus ar Latvijas prioritātēm un plāniem, kā arī prezidentūras laikā organizētajiem nozīmīgākajiem pasākumiem, piemēram, Austrumu partnerības samitu un citām augsta līmeņa sanāksmēm.

Pēc vēstnieces uzrunas Francijas senatori atzinīgi novērtēja prioritātes un detalizētāk interesējās par Latvijas redzējumu konkrētos ES nozaru jautājumos, piemēram, Eiropas kaimiņu politika, tai skaitā dienvidu kaimiņu politika, Eiropas stratēģisko investīciju plāns Eiropai (Junkera plāns), Eiropas drošība, cīņa pret terorismu, enerģētikas politika, kopējā lauksaimniecības politika. Tāpat senatorus interesēja Latvijas plāni digitālajā nozarē un plānotie pasākumi veiksmīgai izejai no ekonomiskās krīzes, ņemot vērā veiksmīgo Latvijas pieredzi ekonomiskās krīzes pārvarēšanā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā