Latvijas goda konsulus Francijā informē par galvenajiem uzdevumiem un pasākumiem prezidentūras ES Padomē laikā

23.01.2015. 22:46

23. janvārī Latvijas vēstniecība Francijā rīkoja kārtējo Francijā, Monako un Marokā rezidējošo Latvijas goda konsulu sanāksmi. Goda konsuli tika informēti par politiskajām un ekonomiskajām aktualitātēm Latvijā, īpaši akcentējot Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē. Vēstniece Sanita Pavļuta-Deslandes detalizētāk iepazīstināja ar Latvijas prezidentūras prioritātes un plānoto pasākumu programmu.

Pēc Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Francijas iniciatīvas konsultāciju aģentūra „Salveo” sanāksmē informēja par izstrādāto stratēģiju Francijas investīciju piesaistē.

Goda konsulu sanāksmē vēstniecībā piedalījās 9 Latvijas goda konsuli Francijā, 1 Monako un 2 Marokā:  Žans de Peliso (Jean de Pélissot) Marseļā, Alēns Menils (Alain Mesnil) Kalē, Alēns Pelfrēns (Alain Pelfrène) Lionā, Klēra Gotro (Claire Gauthrot) Nansī,  Boduēns Tjirī (Baudouin Thiry) Bordo, Mišels-Anrī Vandesmets (Michel-Henry Vandesmet) Nantē,  Rišārs Burgštālers (Richard Burgstahler) Strasbūrā,  Silvija Rozenfelde (Sylvie Rosenfeld) Tulūzā,  Robērs Žiakomels (Robert Giacomel) Sentetjēnā, Žans-Klods Eude (Jean-Claude Eude) Monako, Hišams Tazi (Hicham Tazi) Kasablankā un Adnans Benabdalla (Adnane Benabdallah) Marakešā.

Vēstniecībā tika atklāta latviešu mākslinieces Ievas Epneres fotoizstāde, kas tapusi pēc mākslinieces uzturēšanās Francijas dienvidos Esparū pilī (Château de l’Esparrou) pagājušā gada vasarā. I. Epneres darbi priecēs un būs pieejami vēstniecības apmeklētājiem visu prezidentūras laiku.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Francijā
6, Villa Said, 75116 Parīze, Francija
Tālrunis: + 33 1 536 458 10
Fakss: + 33 1 536 458 19
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā