Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums apmeklē Monreālas Latviešu sabiedrisko centru un dāvina grāmatas

19.07.2021. 16:56

16. jūlijā Latvijas vēstnieks Kanādā Kārlis Eihenbaums apmeklēja Monreālas Latviešu sabiedrisko centru un tikās ar Latvijas goda konsulu Kvebekas provincē Robertu Klaiši un Latviešu centra Monreālā vadītāju Andreju Vītolu. Vēstnieks Kārlis Eihenbaums pateicās par Monreālas latviešu darbīgumu, latviskuma uzturēšanu, kā arī atbalstu Latvijai. Vēstnieks Latviešu centra bibliotēkai nodeva grāmatas, kas izglīto, stiprina pašapziņu un latviskumu.

Monreālas Latviešu organizāciju padomes vārdā goda konsuls Roberts Klaiše sirsnīgi pateicās vēstniekam Kārlim Eihenbaumam, vēstnieka dzīvesbiedrei Inārai par atsaucību, sadarbību un atbalstu gan Monreālā, gan lauku īpašumā, nometnē “Tērvete” pie Sarkanās upes, kas ar Latvijas vēstniecību Kanādā pēdējos gados bijusi aktīva, cieša un stipra, atbalstot kultūras, izglītības, valstiskuma un citus pasākumus, kas stiprina latviskumu un Latvijas-Kanādas divpusējās attiecības, atbalsta Kanādas vadīto NATO paplašināto militāro klātbūtni Latvijā.

Monreāla un Kvebekā pēdējos gados ir notikuši vairāki nozīmīgi pasākumi, t. sk. Latvijas Radio kora koncerti, Latvijas Okupācijas muzeja un Muzeja “Ebreji Latvijā” Latvijas vēstniecības Kanādā organizētā izstāde “Latvijas traģēdija. 1941. vēsturiskajā Kvebekas citadelē, Kanādas ģenerālgubernātoru un kvebekiešu 22. pulka mājvietā un jau divas reizes karavīri no Kvebekas dodas NATO misijā uz Latviju, kuriem drošu un veiksmīgu dienestu, uzrunājot un tiekoties personīgi novēlējis vēstnieks Kārlis Eihenbaums un dzīvesbiedre Ināra. Šogad tiek plānota arī Latvijas pirmā dalība tūrisma veicināšanas gadatirgū Monreālā rudenī.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā