Baltijas valstu vēstnieku tikšanās ar Baltiešu federāciju Kanādā

28.04.2021. 18:42

27. aprīlī notika Baltijas valstu vēstnieku Kanādā - Kārļa Eihenbauma no Latvijas, Tomasa Luka (Toomas Lukk) no Igaunijas un Dārija Skuseviča (Darius Skusevičius) no Lietuvas - kārtējā tikšanās ar Baltiešu federācijas Kanādā (Baltic Federation in Canada) vadītājiem – Andri Ķesteri (Latviešu Nacionālā apvienība Kanādā / Latvian National Federation in Canada,  prezidents), Kairi Hemingveju (Kanādas Igauņu centrālā padome / Estonian Central Council, Kairi Hemingway,  prezidente) un Kazimiru Deksni (Kanādas Lietuviešu kopiena / Lithuanian Canadian Community, Kazimieras Deksnys, prezidents). Uz tikšanos bija uzaicināts arī Kanādas igauņu žurnālists, publicists, cilvēktiesību aktīvists un sabiedriskais darbinieks Markuss Kolga (Marcus Kolga).

Tikšanās laikā tika pārrunātas kopējās plānotās aktivitātes t. sk. 1941. gada 14. jūnija deportāciju 80. gadadiena, Baltijas un Kanādas diplomātisko attiecību atjaunošanas 30. gadadiena 26. augustā.     

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā