Latvijas vēstnieks Kanādā tiekas ar Parlamenta Sabiedriskās un nacionālās drošības komitejas vadītāju

30.03.2021. 17:40

25. martā Latvijas vēstnieks Kanādā Kārlis Eihenbaums kopā ar NATO valstu - Horvātijas, Nīderlandes, Norvēģijas un Slovākijas - vēstniekiem attālināti tikās ar Kanādas parlamenta Sabiedriskās un nacionālās drošības komitejas (Standing Committee on Public Safety and National Security) priekšsēdētāju Džonu Makeju (The Honourable John McKay M.P.) no Kanādas Liberālās partijas.

Sarunā tika pārrunātas drošības jautājumu aktualitātes. Vēstnieks Eihenbaums pateicās par Kanādas dalību NATO paplašinātajā klātbūtnē Latvijā, uzsverot gan veiksmīgo sadarbību, gan misijas solidaritātes nozīmi. Dž. Makejs, kas 2015.-2017. gadā bija Kanādas aizsardzības ministra Hardžita Sadžāna (The Honourable Harjit S. Sajjan M. P.) parlamentārais sekretārs, uzsvēra, ka šī misija Latvijā ir ļoti nozīmīga un sekmīga. NATO ir jāstiprina, jāstiprina arī katras valsts spējas. Pasaulē notiek daudzas pārmaiņas, kas demokrātijām rada daudz izaicinājumu. Cilvēktiesības ir ļoti svarīgas. Miers un stabilitāte ir ļoti svarīgs jautājums. Sarunas laikā tika pārrunātas iespējas sadarbību padziļināt un attīstīt plašāk, raksturojot draudus Arktikā, u. c.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā