Vēstnieks Kārlis Eihenbaums apmeklē Žaņa Valdheima mākslas izstādi Toronto Universitātē

24.11.2020. 16:42

20. novembrī Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums apmeklēja latviešu mākslinieka Žaņa Valdheima (Zanis Waldheims) izstādi "The Exhaustive Thought" Toronto Universitātes Mākslas muzejā, kā arī tikās ar izstādes kuratori Kseniju Benivolsku (Xenia Benivolski). Žanis Valdheims dzīvoja un strādāja Monreālā, kur nokļuva dodoties bēgļu gaitās pēc Otrā pasaules kara.

Žaņa Valdheima darbu izstāde 2018. gadā notika arī Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā Rīgā, kur bija skatāma Latvijas Laikmetīgās mākslas centra organizētā Latvijas valsts simtgadei veltīta starptautiskā laikmetīgās mākslas izstāde “Pārnēsājamās ainavas”, kurā tika apzinātas Latvijas trimdas un emigrācijas mākslas izpausmes no 20. gadsimta sākuma līdz mūsdienām.

Izstāde Toronto ir atvērta apmeklētājiem, kā arī ar to var iepazīties attālināti (https://artmuseum.utoronto.ca/.../zanis-waldheims-the.../).

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā