Vēstnieks Kārlis Eihenbaums tiekas ar Latvijas apmaiņas virsnieku Kanādas armijā majoru Maiguru Ozoliņu

15.09.2020. 22:25

15. septembrī Latvijas vēstniecībā Otavā Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums tikās ar Nacionālo bruņoto spēku norīkoto apmaiņas virsnieku Kanādas armijā majoru Maiguru Ozoliņu.

Majors Ozoliņš dienestu Kanādā uzsāka 2020. gada augustā un šobrīd jau strādā Kanādas armijas štābā.

Vēstnieks Kārlis Eihenbaums un Latvijas aizsardzības atašejs Kanādā pulkvedis Agris Ozoliņš ar majoru Maiguru Ozoliņu pārrunāja Latvijas un Kanādas labo sadarbību un attiecības, kādas izveidojušās starp abām NATO sabiedrotajām valstīm arī militārajā jomā. Vēstnieks iepazīstināja ar divpusējās sadarbības aktualitātēm un plānotajām aktivitātēm, aicinot savstarpēji sadarboties, stiprinot valstu attiecības.

Majors Ozoliņš pateicās par vēstniecības atbalstu dienestu Kanādā uzsākot un informēja par tā gaitām. Majors Ozoliņš pauda gandarījumu par jauno nozīmējumu un izteica pārliecību, ka tas sekmēs mūsu valstu sadarbību.

Vēstnieks Eihenbaums majoram Ozoliņam un viņa ģimenei  novēlēja veiksmīgu dienestu Kanādā un aicināja visus aktīvi iesaistīties vēstniecības plaši rīkotajās aktivitātes, latviešu kopienas pasākumos, kā arī neaizmirst izbaudīt Kanādu, tās skarbo dabu, bet viesmīlīgos cilvēkus.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā