Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums saņem pateicību no Kanādas Daugavas Vanagiem

20.07.2020. 21:51

20. jūlijā Latvijas vēstnieks Kanādā Kārlis Eihenbaums tikās ar Latviešu Aprūpes biedrības Kanādā "Daugavas Vanagi" priekšsēdētāju (priekšnieci) Guntu Reinoldsi (Gunta Reynolds) un izteica sirsnīgu pateicību par savstarpējo atbalstu, kā arī aktīvo sadarbību kopējos projektos, informējot par Latviju Kanādā. Sadarbība izveidojusies savstarpēji godprātīga, radoši daudzpusīga un latviski drosmīga. Vēstnieks Eihenbaums Kanādas Daugavas Vanagu vadītājai pasniedza Atzinības rakstu uzsverot, ka tas ir tikai neliels personīgs paldies par nozīmīgo ieguldījumu un atbalstu Latvijas-Kanādas attiecību stiprināšanā, ko veic aprūpes organizācija.

Daugavas Vanagu vadītāja, pasniedzot Pateicības rakstu vēstniekam Eihenbaumam, uzsvēra, ka “visas Daugavas Vanagu saimes vārdā, paldies par sadarbību un draudzību. Daugavas Vanagu Kanādā valde ir pateicīga un pagodināta par vēstnieka atbalstu Daugavas Vanagiem, aktīvo iesaistīšanos latviešu sabiedrībā Kanādā, kā arī ir gandarīta par nostāju un skaidrošanu par mūsu tautas vēstures liktensgaitām".

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā