Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums tiekas ar Kanādas armijas operāciju štāba priekšnieku

10.07.2020. 23:33

10. jūlijā Latvijas vēstniecībā Otavā Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums tikās ar Kanādas armijas operāciju štāba priekšnieku brigādes ģenerāli Džošuā Meidžoru (BGen Joshua Major), kas informēja par Latvijas un Kanādas militārās sadarbības aktualitātēm, kā arī par tālākajiem attīstības plāniem. Ģenerālis Meidžors, kas divus gadus bija Kanādas Bruņoto spēku pavēlniecības Latvijā komandieris, augstu novērtēja esošo labo sadarbību un izteica gandarījumu par savu dienestu Latvijā, kas kanādiešu karavīriem ir ļoti noderīgs.

Vēstnieks Eihenbaums pateicās par kanādiešu karavīru dienestu Latvijā NATO paplašinātajā kaujas grupā, kā arī dalījās ar savu pieredzi un idejām, kā tālāk nostiprināt un paplašināt sadarbību, iestājoties par kopējām vērtībām un demokrātiju.

Sarunā piedalījās un par plānoto, nostiprinot Latvijas un Kanādas attiecības aizsardzības jomā, informēja Latvijas vēstniecības Kanādā aizsardzības atašejs pulkvedis Agris Ozoliņš.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā