Vēstnieks Kārlis Eihenbaums pasniedz Atzinības rakstu Kanādas latviešu māksliniekam un sabiedriskajam darbiniekam Imantam Lapiņam

08.07.2020. 18:17

7. jūlijā Toronto Latvijas vēstnieks Kanādā Kārlis Eihenbaums pasniedza Atzinības rakstu Imantam Lapiņam, mākslinieku vienības "Latvis" priekšsēdim un ikgadējās mākslinieku izstādes 18. novembrī Kanādas latviešu centrā Toronto rīkotājam. Imants Lapiņš ar savu darbu ir būtiski stiprinājis Latvijas-Kanādas attiecības, kā arī vairojis izpratni par mūsu dziļi sakņoto kultūru un tās plašumu.

Imants Lapiņš pateicoties par augsto godu, atzina, ka darbs Latvijai, darbs latviešu kultūrai (Imants Lapiņš ir mākslinieks, aktīvs amatierteātra aktieris, koru dalībnieks u. c.) ir ļoti nozīmīga dzīves daļa, sadarbība ar vēstnieku, vēstnieka dzīvesbiedri Ināru un ģimeni, ir bijusi ļoti sirsnīga un īpaši aktīva. Imants Lapiņš pateicās vēstniekam par latviešu karavīru godināšanu Lāčplēša dienā Saulainē, kas notikusi pirmo reizi, par godprātību, drosmi un sadarbību, kas bijusi ļoti plaša.

Vēstnieka Atzinības rakstu saņemšanai tiek izvirzīti cilvēki par personīgo ieguldījumu Latvijas-Kanādas attiecību stiprināšanā un nozīmīgu atbalstu Latvijas vēstniecības darbā ilgākā laika posmā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā