Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums izsaka pateicību LNAK prezidentam Andrim Ķesterim

26.06.2020. 19:05

25. jūnijā Latvijas vēstnieks Kanādā Kārlis Eihenbaums tikās ar Latviešu Nacionālās apvienības Kanādā (LNAK) prezidentu Andri Ķesteri un izteica pateicību, pasniedzot vēstnieka Atzinības rakstu par nozīmīgo ieguldījumu un atbalstu Latvijas-Kanādas attiecību stiprināšanā. Vēstnieks K. Eihenbaums augstu novērtēja personīgo LNAK prezidenta A. Ķestera ieguldījumu, ciešo sadarbību, kas izveidojusies, abpusējo atbalstu un konstruktīvismu, kas nostiprinājies pēdējo gadu laikā. Vēstnieks novēlēja vēl daudzus gadus “pieminēt Latviju” un iestāties par to vienmēr un visur, kā tas darīts līdz šim.

LNAK prezidents A. Ķesteris uzsvēra, ka “mums ir arī laimējies, ka Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums ir ļoti aktīvs, iecienīts un ar lielu pieredzi, kas esošajos apstākļos ir nepieciešama, prieks, ka vēstnieks darbojas kā komanda ar dzīvesbiedri Ināru Eihenbaumu, ar ģimeni un visu vēstniecību, - sadarbība ar Kanādas latviešu saimi ir enerģiska un sirsnīga.”

LNAK ir Kanādas latviešu pamatorganizācija. Tā darbojas kā bezpeļņas organizācija, kuras darbību finansē tās dalībnieki, ziedojumi un novēlējumi. LNAK paspārnē darbojas Izglītības un Kultūras fonds.

Latvijas vēstniecībai ar LNAK ir cieša sadarbība, kopā organizēti vairāki nozīmīgi projekti. Latvijas vēstniecība sniedz atbalstu LNAK darbībai.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā