Atbalsts Kanādas militārajiem veterāniem turpinās.

18.06.2020. 22:33

17. jūnijā Latvijas vēstnieka Kanādā Kārļa Eihenbauma dzīvesbiedre Ināra Eihenbauma bezkontakta veidā, ievērojot stingros fiziskās distancēšanās noteikumus, nodeva jaunu savu izgatavoto sejas masku partiju Pērlija Rido veterānu veselības centram Otavā (The Perley Rideau Veterans' Health Centre).

Latvijas vēstnieka dzīvesbiedre Ināra Eihenbauma ir iesaistījusies Centrā arī kā brīvprātīgā atbalstītāja, palīdzot dažādos darbos. Sejas maskas izgatavotas pēc Centra lūguma, pēc tam, kad atzinīgi tika novērtētas pirmās, kas veterāniem lietošanai tika nodotas maijā. Arī šis sejas maskas, kuras joprojām trūkst, ir Ināras izgatavotas un ir neliels atbalsts tiem, kas ar savu dienestu uzturējuši mūsu ideālus un brīvību. Centrā ir militārpersonas, kas dienējušas dažādās vietās, tur ir pat iemītnieki, kas piedalījušies Otrajā pasaules karā.

Latvijas vēstniecībai pēdējo gadu laikā ar Otavas galveno militāro veterānu centru ir izveidojusies ļoti laba sadarbība. Centrā ar veterāniem vairākkārt ir ticies vēstnieks Kārlis Eihenbaums un vēstnieka dzīvesbiedre Ināra, kā arī aizsardzības atašejs pulkvedis Agris Ozoliņš. Latvijas vēstniecība ir atbalstījusi Centrā dažādus labdarības pasākumu, kā arī tur organizējusi Latvijas Bruņoto spēku mūziķu koncertus.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā