Vēstnieks Kārlis Eihenbaums tiekas ar Kanādas-Ziemeļvalstu-Baltijas Draudzības grupas priekšsēdētāju

07.02.2020. 22:00

3. februārī Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums tikās ar Kanādas Parlamenta Kanādas-Ziemeļvalstu-Baltijas Draudzības grupas priekšsēdētāju Džeimiju Šmāli (Jamie Schmale, MP) un pārrunāja plānotās aktivitātes jaunievēlētajā Pārstāvju palātā, kā arī Senātā.

Vēstnieks K. Eihenbaums pateicās par līdzšinējo labo sadarbību un sniegto atbalstu, ko Latvija un vēstniecība saņēmusi, kopā organizējot Latvijas Republikas valstiskuma Simtgades svinības Kanādas Parlamentā 2018. gadā. Vēstnieks Eihenbaums arī rosināja Draudzības grupai turpināt meklēt Parlamenta vadības atbalstu un apmeklēt dinamisko Baltijas un Ziemeļvalstu reģionu, lai iepazītos ar to nepastarpināti.

Latvijas vēstnieks Draudzības grupas vadītāju iepazīstināja arī ar jauno Lietuvas vēstnieku Dāriju Skuseviču (Darius Skusevičius), kas darbu Otavā uzsāka 2019. gada decembrī. Abu valstu vēstnieki ar Draudzības grupas vadītāju vienojās, gan turpināt aktīvi iesaistīt arī citus reģiona vēstniekus, kas nesen ieradušies jaunajā dienesta valstī, gan arī stiprināt kontaktus ar valdības un parlamentu pārstāvjiem, kas ierodas Kanādā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā