Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums tiekas ar nākamo kaujas grupas komandieri.

04.02.2020. 17:43

3. februārī Latvijas vēstniecībā Otavā vēstnieks Kārlis Eihenbaums un aizsardzības atašejs pulkvedis Agris Ozoliņš tikās ar NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas Latvijā nākamo komandieri pulkvežleitnantu Trevoru Nortonu (Trevor Norton) un virsniekiem.

Vēstnieks pārrunāja sagatavošanās procesu, piedāvāja vēstniecības atbalstu un pateicās par sekmīgo Kanādas militāro klātbūtni Latvijā, atzīmējot, ka latviešu tauta augstu novērtē šo solidaritātes misiju.

Vēstnieks apstiprināja, ka līdzīgi, kā ar citām kanādiešu vienībām, viņš ir gatavs iesaistīties sagatavošanas darbos, tikties un pārrunāt situāciju Eiropā, reģionā un Latvijā, kā arī kopā ar dzīvesbiedri Ināru tikties ar karavīriem un viņu ģimenēm pirms došanās uz Latviju jūlijā, novēlot veiksmīgu dienestu.

Gatavojoties misijai Latvijā, aizsardzības atašejs iepazīstinās arī ar Latvijas armiju un vēstniecība piedāvās informatīvos materiālus, kā arī izstādi "Baltijas ceļam 30", kas jau apceļojusi Otavu, Toronto, Hamiltonu, ko izvietot Kanādas Bruņoto spēku Geidžtaunas kara bāzē Jaunbrunsvikā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā