Latvijas vēstnieks Kārlis Eihenbaums uzrunā Otavas Universitātes studentus

21.01.2020. 18:05

20. janvārī Latvijas vēstnieks Kanādā Kārlis Eihenbaums tikās un uzrunāja Otavas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politisko studiju skolas salīdzinošās politikas kursa studentus, kas Eiropas studiju programmā interesējās par Latviju.

Vēstnieks K. Eihenbaums informēja par Latvijas politisko sistēmu, galvenajiem ārpolitiskajiem sasniegumiem un ekonomisko izaugsmi. Galvenā lekcijas un sarunas daļa bija par transatlantisko drošību un īpaši par NATO paplašināto klātbūtni Latvijā, kur Kanāda ļoti sekmīgi vada daudznacionālu kaujas grupu.

Universitātes vecāko kursu studenti dzīvi interesējās par Latvijas attiecībām ar kaimiņiem, situāciju Eiropas Savienībā un par Krievijas attīstības prognozēm. Starp starptautisko attiecību interesentiem bija arī starptautiskie studenti, kā arī jaunieši, kam jau ir arī politiskā darba pieredze, gan darbojoties Kanādas parlamentā, gan politiskajās partijās.

Vēstnieka K. Eihenbauma lekciju organizēja Eiropas salīdzinošās politikas kursa profesore Dr. Tamāra Kotara (Dr. Tamara Kotar), kas Latvijas un Kanādas īpašo attiecību dēļ, līdzīgi kā Jorkas Universitātes Glendonas koledžā 2019. gada martā, u. c., kur notikušas līdzīgas uzstāšanās, izvēlējās Latviju.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā