Latvijas vēstnieks Kanādā tiekas ar Aizsardzības akadēmijas pētniecības centra direktoru

08.10.2019. 23:59

8. oktobrī Latvijas vēstnieks Kanādā Kārlis Eihenbaums tikās ar Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra direktoru Dr. Oec. Jāni Bērziņu.

Direktors Bērziņš Otavā piedalās NATO 13. operāciju un analīzes konferencē, kas šogad pēta mainīgo globālās drošības vidi un kā tas ietekmē Ziemeļatlantijas līguma organizāciju.

Vēstnieks K. Eihenbaums informēja par Latvijas un Kanādas pieaugošo sadarbību un izteica priekšlikumu aktīvāk iesaistīties kopējos projektos ar domnīcām gan Otavā, gan citur, jo līdz ar NATO kaujas grupu Latvijā, ko veiksmīgi vada Kanāda, pieaug arī interese akadēmiskai sadarbībai, kā arī kontaktu paplašināšanai pētnieku starpā drošības un stratēģiskajos jautājumos. Latvijas vēstniecība labprāt šo sadarbību turpinātu veicināt un atbalstīt.

Latvijas aizsardzības atašejs pulkvedis Agris Ozoliņš informēja par esošo labo militāro sadarbību, kā arī izteica atbalstu tālākai kontaktu padziļināšanai ar domnīcām Kanādā drošības un aizsardzības jautājumos.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā