Kanādas un ASV kopkoris gatavojas Dziesmusvētkiem Latvijā

26.02.2018. 22:41

Apvienotajam Kanādas un ASV kopkorim 23.-25. februārī Toronto notika pirmā kopējā nometne, ko vadīja diriģents Mārtiņš Klišāns. Koristi no Otavas, Monreālas, Toronto u. c. Kanādas pilsētām, kam pievienojās arī dziedātāji no Amerikas Savienotajām Valstīm, latviski neatlaidīgi, gatavojās lielajam notikumam - dalībai XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un XVI Deju svētkos Latvijā jūlijā. Diriģents Mārtiņš Klišāns izjusti smalkjūtīgi, skaistā dziesmā un harmoniskā skanējumā, vienoja tik dažādās balsis, ko vainagoja kupli apmeklētais koncerts Kanādas Latviešu centrā Toronto. Līdzās korim savu prasmi rādīja arī dejotāji, bija arī tādi, kas gan dejoja, gan arī dziedāja. Korim un dejotājiem, savu atzinību izteica arī Latvijas vēstnieks Kanādā Kārlis Eihenbaums, kura dzīvesbiedre Ināra arī ir iesaistījusies Otavas korī.

Paldies koru un dejotāju vadītājiem - Vizmai Maksiņai, Jurim Ķeniņam, Andrejam Vītolam, Ērikam Jerumanim un Mārai Simsonei, kā arī visiem citiem, kas uztur latvietību svešumā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā