Ērika Ešenvalda lielkoncerts Toronto

26.02.2018. 22:18
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

Toronto, Kanādas koris “Orfejs” (Orpheus Choir of Toronto), Roberta Kūpera (Robert Cooper) vadībā, vērienīgā koncertā 2018. gada 24. februārī, atskaņoja pasaulē pazīstamā latviešu komponista Ērika Ešenvalda darbus, tai skaitā multimediālo simfoniju “Nordic Light” (“Ziemeļu gaisma”). Tas bija simfonijas pirmatskaņojums Kanādā. Koncerts un plašākā programma tiek organizēta sadarbībā ar Kanādas latvieti, producenti Lauru Adleri (Adlers) (aģentūru “The Adlers Agency” (www.lauraadlers.com)).

Programma organizēta, lai popularizētu latviešu kultūru Kanādā, tās mūsdienu spilgto pārstāvi - komponistu Ēriku Ešenvaldu, kā arī lai atzīmētu Latvijas simtgadi.

Koncerts ir veltījums Latvijas valstiskuma simtgadei un to atbalstīja Latvijas Republika. Koncerts ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm.

 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā