NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktora Jāņa Sārta vizīte Otavā

23.02.2018. 17:04

NATO izcilības centra direktors Jānis Sārts šī gada 20.-23. februārī apmeklēju Otavu.

Otavā J. Sārts tikās ar Kanādas Aizsardzības ministrijas un Nacionālo Bruņoto spēku vadītajiem un ekspertiem, kopā ar ekspertiem piedalījās apaļā galda diskusijā. Vizītes Kanādā laikā direktors tikās arī ar Kanādas Demokrātisko institūciju ministrijas vadošajiem darbiniekiem, apmeklēja Eiropas Savienības delegāciju Kanādā, sniedza intervijas  medijiem "CBC Power&Politics", "Canadian Press", "Globe and Mail", kā arī piedalījās Kanādas Globālo lietu ministrijas un Baltijas valstu vēstniecību organizētajā publiskajā diskusijā "NATO's Approach to Hybrid Warfare: Evolving Threats and Lessons for Canada and Europe" Karltonas Universitātē.

Jānis Sārts bija viens no galvenajiem runātājiem nozīmīgajā "CDA" un "CDA Institute" ikgadējā konferencē "Canadian Security and Defence in the New World (dis)Order” panelī "Taking Advantage of Disorder" kopā ar bijušo ASV Bruņoto spēku komandieri Eiropā Benu Hodžesu (Ben Hodges).

Direktors Jānis Sārts apmeklēja arī Latvijas vēstniecību, tikās ar vēstnieku Kārli Eihenbaumu un izteica pateicību par vizītes ierosinājumu, kā arī labo organizāciju.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā