Vēstniecība aicina pieteikties pasu un personas apliecību noformēšanai Toronto, 1. martā

02.02.2018. 18:49
Vēstniecība aicina pieteikties pasu un personas apliecību noformēšanai Toronto, 1. martā

Latvijas Republikas vēstniecība Kanādā aicina pieteikties pases un personas apliecības noformēšanai Kanādas Latviešu centrā Toronto ceturtdien, 1. martā, LNAK birojā (4 Credit Union Dr, North York, ON M4A 2N8).

Lai pieteiktos, lūdzam rakstīt e-pastu uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un pakalpojumu, ko vēlaties saņemt.

Bez iepriekšējas pieteikšanās dokumentu izgatavošana nebūs iespējama.

Atkārtoti vēršam Jūsu uzmanību, ka, lai piedalītos Latvijas Saeimas vēlēšanās, kas šogad notiks 6. oktobrī, katram ir obligāti jābūt derīgai Latvijas Republikas pilsoņa pasei. Aicinām visus pārbaudīt savu pases derīguma termiņu!

Izmantojiet Latvijas vēstniecības Otavā izbraucienu ar mobilo pasu staciju uz Toronto 1. martā, lai, nepieciešamības gadījumā, pieteiktos jauniem personas dokumentiem – pasei un personas apliecībai.

Informāciju par pasu un personu apliecību izsniegšanu lūdzam skatīt šeit: http://www.mfa.gov.lv/ottawa/konsulara-informacija/informacija-par-parvietojamo-pasu-darbstaciju

 

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Kanādā
Adrese: 350 Sparks Street, Suite 1200,
Otava, Ontārio, K1R 7S8, Kanāda
Tālr.: +1 613 238 6014
Fakss: +1 613 238 7044
E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr   icon-facebook   icon-flickr

baneris final vestniecibamPierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā